لیست 10 تایی از پزشکانی با افکار شیطانی


تصور ما از پزشکان، اشخاصی است که در صدد هستند به هر نحو ممکن به بهبود بیماری و سلامت بیمارانشان کمک کنند. تلقی جامعه از بیشتر پزشکان، مثبت است.


اما این بار در یک پست متفاوت می‌خواهیم با هم پرده از فعالیت‌های شیطانی پزشکان و به عبارت صحیح‌تر پزشک‌نماهایی برداریم که اعمالشان را هیچ عقل سلیمی نمی‌تواند تأیید کند:


جوزف منگل Josef Mengele

او افسر آلمانی SS و یک پزشک نازی بود. او احتملا شناخته‌شده‌ترین نام در فهرست پزشکان جنایتکار است. او لقب‌هایی مثل «فرشته‌ مرگ» و «شیطان زیبا» داشت. او بود که تعیین می‌کرد کدام اسیر به درد آزمایشات می‌خورد و کدام یک به خاطر ضعف، باید کشته شود. در آشویتس، او آزمایشاتی روی اسرای نگون‌بخت انجام می‌داد. او بیشتر به وراثت علاقه داشت و دوست داشت روی دوقلوهای همسان آزمایش کند. گفته می‌شود که او ۱۰ دوقلو را انتخاب کرده بود، آنها را با کلروفورم بیهوش کرده بود و برای مقایسه آنها با هم و پیدا کردن اختلاف‌های احتمالی، تشریحشان کرده بود. گفته می‌شود او بعضی از دوقلوها را با ارتباط دادن وریدهایشان به هم متصل می‌کرد و دوقلوهای به هم چسبیده را به صورت مصنوعی ایجاد می‌کرد. او آزمایشاتی در مورد تغییر رنگ چشم با تزریق مرکب، قطع اعضا و تلاش برای پیوند دوباره آنها و نابارور کردن زنان هم انجام داد.

شیرو ایشی Shiro Ishii
 

شیرو ایشی پزشک و میکروب‌شناس ژاپنی بود. در طی جنگ دوم چین و ژاپن او ستوان واحد ۷۳۱ بود که واحد جنگ بیولویژک بود. گرچه تصور می‌شد او به زور به این واحد تحمیل شده و از لحاظ شخصیتی آدم خودمحوری است، اما توانست برتری خود را ثابت کند و وارد بیمارستان ارتشی شماره یک توکیو شود. او تحصیلات تکمیلی را در دانشگاه سلطنتی کیوتو به اتمام رساند. در سال ۱۹۴۲، ایشی، شروع به کار روی تسیلحات میکروبی کرد. او این میکروب‌ها را روی اسیران و شهروندان چینی امتحان کرد و یک بار هم موفق به آزمایش اسلحه‌اش در میدان نبرد شد. گفته می‌شود، ده‌ها هزار نفر در آزمایشات وی کشته شدند. در طی آزمایشات او از سلاح‌های حاوی میکروب‌های کزاز، وبا و طاعون استفاده می‌کرد. او همچنین آزمایشاتی در مورد القای سقط، سکته قلبی و مغزی و تحقیقاتی در مورد سرمازدگی و کالبد شکافی موجودات زنده انجام داد.

مایکل سوانگو Michael Swango
 

گرچه از لحاظ قانونی او به خاطر قتل تنها ۳ نفر مجرم شناخته شد، اما بسیار عقیده دارند که او بین ۳۰ تا ۶۰ نفر را در طول زندگی پزشکی حرفه‌ای خود کشته است. همه چیز از وقتی که شروع شد که او وارد دانشکده پزشکی ایلینویز جنوبی شد، در آنجا بعضی متوجه علاقه عجیب او به مرگ بیماران شدند. با اینکه بعد از فارغ‌التحصیلی، اخراج شد، ولی توانست در دانشگاه ایالت اوهایو، به عنوان انترن مشغول شود. در طبقاتی از بیمارستان که او مشغول کار بود، پرستاران متوجه مرگ‌های گاه و بی‌گاه و ناگهانی بعضی از بیماران بدون هیچگونه پیش درآمد قبلی می‌شدند. یک بار پرستاری مشاهده کرد که در حال تزریق چیزی به یک بیمار است و مدتی بعد از تزریق بیمار به ناگهان فوت کرد. این شک‌ها باعث شد، او دوباره اخراج شود. این بار او به عنوان تکنیسین بخش اورژانس در ایلینویز، شروع به کار کرد و این بار کارکنان بیمارستان را مسموم کرد! سرانجام او به خاطر در اختیار داشتن آرسنیک و سایر سموم، دستگیر شد. سرانجام او به قتل ۳ نفر از بیماران، اعتراف کرد.

هارولد شیپمن Harold Shipman
 

او تنها پزشک انگلیسی در طول تاریخ است که به خاطر قتل بیمارانش، گناهکار شناخته شد. بسیاری او را برترین قاتل سریالی می‌دانند. او در مورد قتل ۲۱۸ بیمار مقصر شناخته شده، اما عدد واقعی ممکن است دو برابر باشد، چون هویت بسیاری از بیماران، هرگز شناخته نشد. او درسال ۱۹۷۴ به عنوان یک پزشک عمومی در «یورکشایر» غربی شروع به کار کرد. یک سال بعد، نسخه‌های جعلی تجویز پتدین (نوعی مخدر) که او برای مصرف شخصی، جعل کرده بود، کشف شد. او جریمه شد، اما به وی اجازه داده شد به کار ادامه دهد. در طول سالیان، بسیاری از بیماران او عمدتا به خاطر تزریق دیامورفین، فوت کردند. سرانجام خیلی‌ها به خاطر جواز دفن‌های زیادی که او امضا می‌کرد، به وی مشکوک شدند. او همچنین به خاطر جعل وصیت‌نامه یک بیمار، مجرم شناخته شد. در سال ۲۰۰۰، او در مورد مرگ ۱۵ نفر، مجرم شناخته شد و به حبس ابد محکوم شد اما چهار سال بعد در ژانویه سال ۲۰۰۴، خودش را در سلول حلق‌آویز کرد.

جان بادکین آدامز John Bodkin Adams
 

او یک پزشک عمومی بود که زندگی‌ای توأم با جنایت و قتل داشت. او از سال ۱۹۴۶ تا ۱۹۵۶، به طرز مشکوکی، ۱۶۰ نفر از بیمارانش را کشت. ۱۳۲ نفر از آنها در وصیت‌نامه‌هایشان برای این پزشک پول نقد یا اشیایی باارزش بخشیده بودند! بعدها مشخص شد، همه این وصیت‌نامه‌ها جعلی بوده‌اند. برای قتل بیمارانش او از داروها یا مسکن‌هایی به میزان زیاد تجویز می‌کرد که در نهایت بیماران را از پا درمی‌آورند. سرانجام او پس از اینکه شک‌هایی در مورد مرگ سریع بیمارانش برانگیخته شد، دادگاهی شد. او به اتهام جعل اسناد هم، باید پاسخ می‌داد.

کارل کلوبرگ Carl Clauberg
 

او یکی از پزشکان نازی است که در اردوگاه‌های کار اجباری نازی‌ها، روی زندانی‌ها آزمایش انجام می‌داد. آزمایشات او در اردوگاه آشویتس مشهور است. او استاد بیماری‌های زنان در دانشگاه Königsberg بود. در سال ۱۹۳۳ او به نازی‌ها پیوست و در سال ۱۹۴۲، به «هیملر» پیشنهاد کرد که آزمایشاتی برای نازا کردن جمعی زنان انجام دهد. هیملر موافقت کرد و او به بلوک شماره ۱۰ آشویتس رفت. او به دنبال آن بود که شیوه ارزان و ساده‌ای برای نازا کردن زنان پیدا کند. او بارها از تزریق اسید مایع به داخل رحم زنان‌ استفاده کرد. تخمدان‌های آسیب دیده زنها برای بررسی بیشتر به برلین فرستاده می‌شد. گاهی بیماران برای انجام اتوپسی ( نمونه ‌برداری ) به قتل می‌رسیدند. گفته می‌شود او روی ۳۰۰ زن، آزمایشات وحشتناک خود را انجام داد، سرانجام کلوبرگ دستگیر شد، ولی قبل از محاکمه، فوت کرد.

آرنفین نست Arnfinn Nesset

آرنفین نست، واقعا یک پزشک نبود، او یک پرستار نروژی بود که قصد داشت پزشک شود. او ۲۲ نفر از بیمارانش را با تزریق دارویی به نام Curacit کشت، این دارو، یک داروی شل‌کننده عضلات است. به خاطر ماهیت دارو، تحقیقات برای اثبات جرمِ «نست»، بسیار دشوار بود، چرا که ردیابی این دارو در بدن با گذشت زمان بسیار دشوار است. تحقیقات روی پرونده او دو سال طول کشید، در پی یک محاکمه دو ماهه، جرم او در قتل بیمارانش ثابت شد و «نست» ۲۱ سال را در زندان به سر برد. در نروژ حداکثر محکومیت ۲۱ سال است. او در سال ۲۰۰۴ از زندان آزاد شد و گفته می‌شود هم‌اکنون با نام دیگری در نروژ زندگی می‌کند.

هری هوارد هولمز( هرمن ماجت ) Herman Mudgett

نام هری هوارد هولمز در زمان تولد «هرمن ماجت» بود، او نخستین قاتل سریالی بود که در آمریکا به دار آویخته شد. او در سال ۱۸۸۴ به دانشکده پزشکی میشیگان رفت. در این دوره او اجساد را از آزمایشگاه‌ها می‌دزدید و تخریب می‌کرد و بعد ادعا می‌کرد این افراد در طی حادثه کشته شده‌اند و با ترفندهایی از شرکت‌های بیمه، حق بیمه دریافت می‌کرد. بعد از فارغ‌التحصیلی، او به شیکاگو رفت، یک کارگر داروخانه را فریب داد و مالکیت یک هتل را از آن خود کرد. او زنانی را فریب می‌داد و به قتل می‌رساند و در هتل، روی جسد آنها آزمایش می‌کرد، کالبدشکافی‌شان می‌کرد و اسکلت آنها را به دانشکده‌های پزشکی می‌فروخت!

والتر فریمن Walter Freeman

والتر فریمن یک متخصص بیماری‌های اعصاب یا نورولوژیست بود که از «ییل» و دانشکده پزشکی پنسیلوانیا، فارغ‌التحصیل شده بود. او در دوران فعالیتش ۳۵۰۰ عمل لوبوتومی انجام داد.


در دهه ۴۰ و ۵۰ میلادی، یعنی زمانی که روانپزشکان داروهای مؤثر کمی برای کنترل بیماری‌ها و اختلالات روانپزشکی در اختیار داشتند، عمل‌ لوبوتومی بسیار معمول بود. شاید از فیلم «دیوانه از قفس پرید» با بازی «جک نیکلسون»، ماجرای لوبوتومی کاراکتر سرخ‌پوست قصه را به یاد داشته باشید.


در عمل لوبوتومی، ارتباط کورتکس قسمت پره‌فرونتال (قسمتی از قشر مغز در ناحیه زیر پیشانی) با سایر نقاط قطع می‌شود. شیوه‌های مختلفی برای این عمل وجود دارد. امروزه به خاطر عوارض زیاد عمل لوبوتومی و همچنین وجود شیوه‌های نوین درمان، لوبوتومی به ندرت انجام می‌شود، اما او در آن زمان، دکتر فریمن، به انجام این عمل‌ها و به اصطلاح شفا دادن بیمارانش، افتخار می‌کرد.


شیوه انجام اعمال جراحی او هم عجیب بود. مثلا او از یک یخ خردکن که از آشپزخانه منزلش برداشته بود، برای انجام عمل استفاده می‌کرد و بدون کمک هیچ جراحی، روزانه ۲۰ عمل انجام می‌داد، او حتی اجازه می‌داد، رسانه‌ها بر سر عملش حاضر شوند، اعمال جراحی که گاه با مرگ بیمار خاتمه می‌یافتند.


جالب است بدانید که یکی از عمل‌های جراحی که دکتر فریمن انجام داد، روی خواهر «جان اف کندی» یعنی «رزمری کندی» انجام شد. در آن زمان به خانواده او توصیه شد برای بهبود حالات روحی رزمری، این عمل را قبول کنند. در سال ۱۹۴۱، زمانی که رزمری ۲۳ ساله بود، این عمل روی او انجام شد و نتیجه خوشایندی نداشت. رزمری کندی بعد از عمل دچار بی‌اختیاری ادراری شد و توان ذهنی‌اش به اندازه یک شیرخوار کاهش پیدا کرد، طوری که ساعت‌ها به دیوار روبرویش خیره می‌شد. برخی اعتقاد دارند، رزمری، تنها عقب‌ماندگی ذهنی داشت و عمل اصلا برایش مورد نداشت. رزمری کندی با همین شرایط تا سال ۲۰۰۵، به زندگی ادامه داد.


شاید در مورد سرنوشت‌ ناگوار اعضای خانواده کندی، خوانده باشید، سرنوشت شومی که که از آن تعبیر به «نفرین کندی‌ها» می‌شود. رزمری کندی، نخستین عضو خانواده بود که با چنین سرنوشت ناگواری مواجه شد!


شاید باور نکنید، اما فریمن هرگز به خاطر مرگ بیمارانش با عوارض عمل، به دردسر نیفتاد. 

جک کورکین Jack Kevorkian
 

کمک به مرگ بیمارانی به شدت بیمار که امید چندانی به بهبود وضعیتشان نیست، در دنیای امروز موضوعی اختلاف‌برانگیز است. اما دکتر جک کورکین اعتقاد داشت که «مردن، جنایت نیست.» او به مرگ ۱۳۰ نفر از بیماران بدحالش کمک کرد. جالب است که بدانید او شیوه‌های «اوتانازی» مخصوص خودش را هم ابداع کرده بود، او به دو شیوه، بیماران را از پا درمی‌آورد:


شیوه اول را او Thanatron نامیده بود، در این شیوه او مخلوطی از سالین، تیوپنتال سدیم و کلرید پتاسیم به داخل ورید بیماران تزریق می‌کرد. شیوه دوم Mercitron بود که در آن از ماسکی که مونو اکسید کربن از خود متصاعد می‌کرد، استفاده می‌کرد.


سرانجام تحقیقی در مورد کارهای او انجام شد و در پی آن او به جرم قتل درجه دوم، دستگیر شد و از سال ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۷، زندانی شد. او هم‌اکنون آزادی مشروط دارد.


جالب است بدانید که «آل پاچینو» در نقش دکتر جک کورکین در یک فیلم تلویزیونی با عنوان You Don’t Know Jack بازی کرده است.

 7zero-fa.blogspot.com

 top-10-evil-doctors

We thought of doctors, people who are trying any way possible to improve health and disease to help patients. Most of the community as doctors, is positive.

But this time we want a different post with curtains of doctors and evil activities Pzshknmahayy Shyhtr words that take their works to verify any common sense can not:

Josef Mengele Josef Mengele

German officer and his SS was a Nazi doctor. His most recognized name in the list of doctors Ahtmla criminals. He Lqbhayy like «Angel of Death» and «beautiful evil» found. What was he who captured the pain would set tests for which one eats and weaknesses, should be killed. At Auschwitz, he conducted experiments on prisoners gave poor. He was interested in the inheritance and liked to experiment on identical twins. It is said that he had selected 10 twin, they had been unconscious with chloroform, and to compare them together and find the differences of potential, had Tshryhshan. He called some of the twins Vrydhayshan linking together of her and the twins stuck together was artificially created. He tests the change eye color by injecting ink, lost members and trying to link them back to infertile women did.

Shirvan Ayshy Shiro Ishii
 

Shirvan Ayshy Japanese doctor and was Microbiology. In China and Japan during World War II he was a lieutenant Unit 731 Unit was Byvlvyzhk war. Although he thought the force imposed by the unit and the selfishness of man has personality, but could prove his superiority and enter the Army Hospital Tokyo is number one. His graduate studies at Kyoto Imperial University completed. In 1942, Ayshy, start to work on microbial Tsylhat. His captives on the germs and Chinese citizens to try and succeed to the test once a gun battle was on. It is said, tens of thousands were killed in his experiments. During the testing of weapons containing microbes He tetanus, cholera and the plague was used. He also experiments in inducing abortion, heart and brain, and research on frostbite and vivisection did.

Michael Svangv Michael Swango
 

Although legally because he killed only three people were convicted, but much believe that he 30 to 60 people in his lifetime medical professional is killed. When everything began when he entered medical school southern Illinois, where he noticed some strange interest in her death were patients. After graduation though, was dismissed, but could at Ohio State University, is working as a intern. In class from the hospital he was working, the nurses noticed occasional and sudden deaths of some patients with no previous earnings were before. A nurse once observed that while injecting what is a patient while the patient after injection of a sudden died. This led Shkha he be fired again. This time as he emergency department technician in Illinois, began and this time the hospital staff was poisoned! Finally, because of his having arsenic and other toxins, was arrested. Finally he killed three patients, admitted.

Harold Shipman Harold Shypmn
 

His only English doctor in history for the murder of patients, was found guilty. Many consider him the best serial killer. His murder was blamed for 218 patients, but the actual number may be doubled, because the identity of many patients, was never known. In 1974, he as a general practitioner in «Yorkshire» West began. A year later, fake versions prescribed opiod (narcotic kind) for his personal use, fraud had been discovered. He was fined, but he was allowed to continue. Over the years, many of his patients, mainly due to injecting Dyamvrfyn, died. Finally, because many large Dfnhay permit that he would sign, he was suspicious. He is also testament to forge a patient, was found guilty. In 2000, his death 15 people, was convicted and sentenced to life imprisonment, but four years later in January 2004, he himself Hlqavyz cell.

Badkyn John Adams, John Bodkin Adams
 

He was a general practitioner different life was coupled with crime and murder. His 1946 to 1956, a suspicious manner, 160 patients were killed. 132 of them for this doctor Vsytnamhhayshan cash or valuable items were given! Later it was found, all this will have been forged. To murder his patients or the drugs administered would greatly Msknhayy that eventually patients Drmyavrnd foot. Finally, after his death in a fast Shkhayy patients were raised, was a court. She also charged with forgery, you would respond.

Carl Clauberg Carl Klvbrg
 

He is one of the Nazi doctors in Nazi concentration camps, doing experiments on prisoners. Experiments in Auschwitz, he is famous. His professor at the University of Königsberg was a disease of women. In 1933 he joined the Nazis in 1942, to «Himmler» suggested that tests for infertile women to collectively do. Himmler agreed and he went to Block 10 at Auschwitz. He was looking for a cheap and easy way for infertile women to find out. He repeatedly inject acid into the uterine fluid of women used. Damaged ovaries for women was sent to Berlin more. Sometimes patients for autopsy (sample) would reach up to the murder. He called on the 300 women, did their terrible trials, Klvbrg eventually was arrested, but before the trial, he died.

Nst Rnfyn Arnfinn Nesset

Rnfyn Nst, was not really a doctor, he was a Norwegian nurse who was going to be a doctor. His 22 patients were injected with drugs called Curacit culture, this drug is a drug Shlknndh muscles. Because of the nature of drug research to prove the crime «Nst» It was hard, because tracking the drug in the body over time is difficult. Research on his case lasted two years, following a two-month trial, patients in the murder of his guilt was proved «Nst» 21 years spent in prison. Maximum sentence in Norway is 21 years. In 2004 he was released and called other names Now lives in Norway.

Harry Howard Holmes (Herman Majt) Herman Mudgett

Harry Howard Holmes at birth, «Herman Majt», he was the first serial killer was hanged in America. His 1884 Michigan went to medical school. In this period the bodies of his laboratory was destroyed Mydzdyd and then claimed that these people have been killed during the incident and Trfndhayy of insurance, the premium was received. After graduation, she moved to Chicago, a chemist working to deceive and ownership of a hotel in its own right. He would lure women to kill and the hotel, was tested on their bodies, and would Kalbdshkafyshan skeletons sold them to medical schools!

Walter Freeman Walter Freeman

Walter Freeman, a disease specialist or neurologist who was nervous, «Yale and Pennsylvania Medical School, was graduated. His activity during the 3500 act did Lvbvtvmy.

40 and 50 deaths in the decade, when psychiatrists little effective drugs to control diseases and psychiatric disorders were available, the practice was very common Lvbvtvmy. Perhaps the film «jumps the cage crazy» playing «Jack Nicholson» adventure stories Lvbvtvmy Indian character to remember.

In practice Lvbvtvmy association cortex Prhfrvntal episode (part of the area under the frontal cortex) is cut with other parts. Different methods for this operation there. Today, because of high operative complications and there Lvbvtvmy modern methods of treatment, Lvbvtvmy rarely played, but he at that time, the doctor Freeman, and actions to do so-called healing patients, proud of her.

Ways to do surgery he was strange. His example of an ice crusher, which was taken from her home kitchen, and was used to perform surgery without any surgical operation 20 day doing, he even allowed, the media over the acts are present, surgery that sometimes ended with the death of the patient Myyaftnd.

It is interesting to know that one of Freeman surgery the doctor did, the sister of John F. Kennedy «means» Rzmry Kennedy was. At that time the family was advised to improve his mood Rzmry, to accept this action. In 1941, when 23-year-old Rzmry, this was done on him and the result was not pleasant. Rzmry Kennedy suffered postoperative urinary incontinence was set as an infant Zhnyash was reduced, so that for hours staring at the wall was Rvbrvysh. Some believe, Rzmry just had mental retardation and did not practice at all about him. Kennedy Rzmry same conditions by 2005, life continued.

Perhaps the unfortunate fate of Kennedy family members, have read, the ominous fate of the interpretation of the «Kennedy Curse» is. Rzmry Kennedy, the first family member was faced with such a bad fate!

Maybe not believe, but Freeman never die because patients with complications of surgery, did not trouble.

Jack Kevorkian Jack Kvrkyn
 

Help severely ill patients to death, little hope is to improve their status in the world today is something Akhtlafbrangyz. But Jack Kvrkyn doctor believed that «to die, not crimes.» His death, 130 patients Bdhalsh helped. It is interesting to know that he practices «Avtanazy» time for himself had devised, he two methods, the patient seeks Foot:

He called the first way Thanatron was in his way a mixture of saline, thiopental and potassium chloride was injected into the vein patients. The second way in which the Mercitron mask that carbon monoxide itself was rising, was used.

Finally, research was done about his work and followed his second degree murder, was arrested from 1999 to 2007, was imprisoned. Currently, he is parole.

It is interesting to know that «Al Pacino in the role of Jack Kvrkyn doctor in a television film titled You Don’t Know Jack has played.

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s