انتشار بیوگرافی شوک کننده در مورد مایکل جکسون


مایکل جکسون می دانست که به زودی قرار است بمیرد. او صدایش را از دست داده بود و می دانست که دیگر نمی تواند برنامه اجرا بکند

 

برای همین قبل از مرگش فرزندانش را آماده کرده و به آنها گفته بود: «اگر به روز پدر امسال نرسیدم، از دست من ناراحت نشوید.»

يان هالپرین، نویسنده بیوگرافی غیررسمی و بدون مجوز در مورد خواننده پاپ امریکایی که «بدون ماسک: سالهای آخر مایکل جکسون» نام دارد، جزئیات کاملی در مورد زندگی او ارایه کرده است. این کتاب سه شنبه هفته گذشته در کانادا منتشر شد و هفته نامه «پاریس مچ» بخش هایی از آن را برای اولین بار در تازه ترین شماره خود منتشر کرد.


«مایکل جکسون در ماه های آخر زندگی اش ساعت ها و روزها در اتاقش می ماند تا یک نامه طولانی خداحافظی برای فرزندانش بنویسد.»

و البته نویسنده این کتاب در مصاحبه ای گفته که مایکل جکسون همه چیز را پیش بینی کرده و کاری کرده بود که در صورت ورشکسته شدن، فرزندانش آسوده باشند.

همزمان با انتشار این کتاب، تحقیقات در مورد مرگ مشکوک خواننده پاپ همچنان ادامه دارد. سی ان ان گزارش داد که حتی فرضیه خودکشی هم قابل بررسی است و سایت TMZ فاش کرده که دکتر پوست او، کلاین، به تجویز دمرول برای جکسون اعتراف کرده است. او گفته که هرازگاهی این دارو را برای آرام کرده او تجویز می کرده ولی وقتی متوجه شده که جکسون افسردگی دارد، به او در مورد عواقب این دارو، هشدار داده است. با این حال، هم چنان اصلی ترین فرضیه ممکن برای ایست قلبی او مصرف بیش از حد دارو است و باید تا زمان مشخص شدن جواب نهایی آزمایش های انجام شده روی جسد، صبر کرد.

منبع: هفته نامه ایران دخت

Advertisements

34 Replies to “انتشار بیوگرافی شوک کننده در مورد مایکل جکسون”

 1. اون منبع خبری لعنتی غلط کرد با تو. هرزه نویس بی خاصیت .
  مایکل صداشو از دست داده بود؟ مایکل مایل به خودکشی بود؟ یه توصیه بهت میکنم و اونم اینه که بری بمیری. چون یاوه گویی در مورد زیباترین موجود آفرینش لیاقتت زندگیت رو تو این دنیا به زیر صفر میرسونه.

  I love YOU michael

 2. یا این مطلب مسخره ات و برمیداری یا این وبلاگت و جمعش میکنی یا ما مایکلی ها جمعت میکنیم… خجالت بکش…مایکل جکسون همیشه در قلب و ذهن ماست پس دفعه اخرت باشه چرت مینویسیاا

 3. تو با نوشتن اين چرت و پرت ها فكر مي كني مي توني مايكل رو از چشم دوستدارانش بندازي كور خوندي

 4. مطمئنی موقع نوشتن این هرزه نامه دچار شکست عشقی یا ……نشدی. احیانا خبر مرگ یکی از عزیزانتو همون وقت بهت ندادن؟ اخه یه ادم معمولی تو ی شرایط عادی یه همچین یاوه هایی نمیگه مگر اینکه مغزش اینقدر بیمار باشه که بخواد سلطان بزرگ رو با این ادم جلف سبک مغز مقایسه بکنه.
  مردم در مورد مایکل به تو و امثالکم احتیاج ندارن. بهتره در تو بذاری و اسم مقدس مایکو از وب نجست بکشی بیرون
  پاسخ : موقع نوشتن این پست کاملا سرحال بودم دوست عزیز من هم مثه خود شما طرفدار مایکلم ولی اخبار بعضی از سایتها برام جالب بود که توی وبم گذاشتم اگه ناراحت هستید میتونید به منبع این خبر اعتراض کنید من صحت این اخبار رو تایید نمیکنم فقط و فقط برام جالب بود.

 5. طرفداران واقعی مایک زندگی نامه مایک رو می دونن. حرف های درست و غلط را تشخیص می دن. اگه تو طرفدار مایکل هستی این مطلب را پاک کن تا مستقیم با گروه پشتیبانان مایکل کبیر در نیوفتادی!!!

 6. تو خیلی غلط میکنی که هرچی رو میخونی برات جالبه و اینجا میاریش تو بهتره بری از همون جور عکسها و فیلمها و مطالب مستهجن تو این خوکدونی بذاری چون لیاقتت همینه . گوهه اضافی نخور و نگو که طرفدار مایکلی نام مقدس او نباید در دهان امثالی چون تو باشد .

 7. بدبخت .دیگه هر خری فهمید که مایکل توسط داروهای خطرناکی که دکترش بهش داد کشته شده. تازه فکر نکنم از طرفدار های مایکل کسی مونده باشه که تمرین آخر مایکل رو ندیده باشه. پس خود خیانت کارت رو که میخوای مایکل رو ضعیف نشون بدی با هواداراش جمع نبند. مایکل به بهترین شکل اجرا میکرد و مثل همیشه سرحال و قوی بود. کم چرند بگین.

 8. تمام صحبت های هالپرین دروغ بوده
  فقط می خواسته کتابشو بفروشه
  اگر یکی از مصاحبه هاشو می دیدی متوجه می شدی

 9. حماقت هم اندازه ای داره…اگه مایکل جکسون صداشو از دست داده بود
  پس چطوری داشت خودشو برای 50 کنسرت لندن آماده می کرد؟ مگه اون کلیپ کوتاهی که از تمرین مایکل جکسون دقیقا دو روز قبل از مرگش تو همه شبکه های معتبر دنیا پخش شد رو ندیدی که چقدر قشنگ داشت آهنگ they dont care about us رو اجرا میکرد؟! تا وقتی زنده بود هر چرت و پرتی که لایق خودتون بود بارش کردین حالا هم که مرده دست از سرش برنمی دارین؟خاک تو سر همتون کنن!!!!!!

 10. تو بیخود میکنی مطلبی که نمیدونی درسته یا نه تو وبلاگ درپیتت میذاری..منبعشم غلط کرده

 11. این هفته نامه هارو تو کدوم دروغ بازاری چاپ میکنن که تو هم ور میداری منبع وبلاگ سراسر توهم خودت میکنی ؟
  اگه وبلاگ می نویسی لا اقل یه چیزی بنویس که حقیقت و ارزش خوندن داشته باشه. این همه منبع موثق ، کافیه پیلتو باز کنی.

 12. یا اون نوشته ها یه کثافتت رو برمیداری یا دیگه هیچ چیز نمیتونه جلودار ما باشه … روزگارتو سیا میکنم فهمیدی یا جور دیگه ای بهت بفهمونم؟؟؟…
  فقط کافیه یک بار دیگه از این چرندیات راجب زیبا ترین و بزرگ ترین انسان دنیا مایکل جکسون بنوسی… اون وقت هرچی دیدی از چشم خودت دیدی عوضی…

 13. نخير ……….مثه اينكه تو از رو نميري!!!!
  يك بار براي هميشه من و بقيه طرفداراي اين فرشته پاك و بيگناه بهت ميگيم
  اين جفنگها و دري وري هارو از تو سايتت پاك كن…تو كه
  اصلا لياقت نداري اسم مايكل رو بياري چطور جرئت ميكني درموردش مطلب بنويسي .حالا از هر منبع خبر خرابشده اي هم كه باشه………..؟
  راستي نفر بالايي من=
  تو خودت از همه حيوون تري كه انسان بودن رو از قيافه آدمها تشخيص ميدي
  اصلا لياقت نداري در مورد اين انسان پاك و مقدس نظر بدي پس دهنتو ببند و خفه شو……..

 14. سلام بچه ها خیلی خوشحالم که میبینم مایکل انقدر طرفدار داره اما خودتونو کنترل کنید ما طرفدارهای سلطان پاپ باید آروم تر از اینا باشیم همه میدونیم اینها یه مشت حرفهای پوچ و خالیه و هیچ ارزشی برای هیچ کسی نداره پس اعصاب خودتونو خورد نکنید نویسنده این مطلب هم بره کلیپ دو شب قبل مایکل ببینه بعد بگه نمیتونسته بخونه یا یه کم فکر کنه که ایا کنسرت گذارها انقدر کم عقلند که الکی سرمایه گذاری کنن باید بدونی که مایکل یک تست ورزش قوی داده خلاصه شما و امثال شما دست از این دروغ ها بردارین چون مایکل به اندازه کافی طرفدار داره و روز به روز هم بیشتر میشن

 15. ضمنان دوست عزیز نازیل فکر میکنم اسمت باشه مایکل جکسون بیماری پوستی داشت تو راست میگی اون ادم نبود یه فرشته بود خدا هدایتت کنه
  پاسخ :منبع این خبر hamavaz.com

 16. پدر سگه حروم زاده چطور به خودت جرعت میدی درباره زندگی من این طوری حرف بزنی .مایکل برای من یه فرشته بود حتی از همه هم بیشتر دوستش داشتم.این چرت و پرتاتو برو واسه یکی دیگه بگو.آدمی تو هر کی یه بخواد بد در موردش حرف بزنه من میدونم با اون شما همون لیاقتتون ایرانیاست که هر چرتو پرتی می خونن واقعا که خری

 17. برام خیلی جالبه!!!تا زنده بود اون همه دروغ و تهمت !!!!حالا که فوت شده بازم شایعه و دروغ!!! اون انقدر پاک و خوب بود که نه تو و نه هیچ ادم دیگه ای اجازه نداره بدش رو بگه………فقط ادمهای احمق و بی شعور این چرندیات رو باور میکنن…..اگه می خواهی در مورد 1 هنرمند بزرگ مثل مایکل جکسون چیزی بگی …از بزرگی بگو که هیچکس مثل اون رو نداره و نخواهد داشت…در اخر فقط می تونم واست متاسف باشم……

 18. khob kardi neveshti damet garm
  delam khonak shod…………micheal jackson ye monharefe fasede maskhare bood……..ye bache baze avazi bood…….taze be nazare man to sehddatesho kam kardi………jaryan bad tar az in harfas ke minevisan………..kholase damet garm ke neveshti……eyval

 19. واقعا خسته نباشی!
  باید بدن این هفته نامه ی ایران دخت رو درشو گل بگیرن با این مزخرفاتشون!برین کشکتونو بسابین بابا!!!شمارو چه به مایکل جکسون!
  کمتر بی ربط بگین خودتونو سبک نکنین!
  مایکل بینظیر بود!شرم بر هر کس که اونو خوب نشناخت!همه ی عمرش بر فناست…

 20. تو مثه اینکه THIS IS IT رو ندیدی اینطوری مهمل میگی!
  خیلی بد جنسین!خیلی بی مروتین!

 21. ای بببببببببببببببببببببببا ببببببببببببببببببببببببببببببا!
  ول کنین مایکل بدبختو!بس نبود ؟تا موقعی که این دنیا بود،اذیتش کردین.حالا هم که رفته بازم ولکنش نیستین؟
  احتمالا جبرئیل برش نازل شده بوده! نه ؟!؟!

 22. آخه احمق مگه هر کسی هر در بری گفت تو باید عین خر ( بلانسبت خر ) بیای تو وبلاگت بذاری
  در ضمن مایکل جکسون تا وقتیکه حق انتشار کاتالوگ های الویس پریسلی و بیتلز و خودش با نورلند و داشت هیچ وقت ور شکسته نمیشد
  بچه ها رفتید تو منبع خبر ببین چه مزخرفاتی گفته نمونه ش :

  (اغلب خبرگزاری ها ماجرا را به این صورت گزارش کرده اند: وقتی پزشکان در پی تماس تلفنی اضطراری بالای سر مایکل جکسون در قصر اجاره ای بل-ایر (Bel-Air mansion) در لس آنجلس می رسند، او کاملا بیهوش بوده و به نظر می رسیده که نفس نمی کشد. پزشکان کمک های اولیه را انجام می دهند و او را به مرکز پزشکی UCLA در نزدیکی محل اقامت جکسون – مسافتی با ماشین حدود شش دقیقه – می برند. اعضای خانواده اش به سرعت خود را سر بالین او می رسانند اما وقتی می رسند که او به حالت کُما فرو رفته است. بعد هم خبر مرگ او اعلام می شود. پزشکان توقفِ قلبی – حالتی شبیه به ایست قلبی – را دلیل مرگ او دانسته اند اما تحقیق درباره دلایل مرگ او هم چنان ادامه دارد، هر چند پلیس امکان جنایت را رد کرده است. پزشکان هم چنان گفته اند استرس های شدید عاطفی می تواند منجر به توقفِ قلبی شود.)
  بدبختا بخش نظراتم نذاشته که هدایتشون کنیم

 23. این حرفایی که از عاشقای حقیقی شنیدی را خوب نگاه کن به اینها می گن طرفدار. عزیزگمراه من اگه واقعا طرفدار آن خورشید بی غروبی اینها را پاک کن.با دل خودت لجبازی نکن.واقع بین باش و این را به خاطر بسپار:انگشت خداست بر شانه ی کسی که دوستش می دارند.موفق باشی.

 24. خدا بیامرزتش یدونه بود که هیچ گاه کسی مثل اون متولد نمیشه !!! خدایی جای اسموتش هنوز تو قلبمون هستش !!!

 25. برو تامونتو جمع کن. بچه ها اصلا خدتونو نگران نکنید. مری بخواطر مطلبت ممنون. من پخش زنده ی بردن مایکل رو تا ختمش دیدم مایکل رو از خونش با هلیکوپتر بردن بیمارستان اونجا مرد. می گن نمی دونم حقیقت داره یا نه ولی مایکل بخواطر خوردن دارو های خواب آور اتاق عمل مرده. از دکترش این دارو رو خواصته اما دکترش بهش نداده رفته به صورت غیر قانونی خریده . زیاد هم مصرف کرده مرده. شاید ناراحت بشید اما حقیقت داره من از چند جای معتبر این حرف رو شنیدم خودم هم خیلی ناراحتم. دلم برای دخترش می سوزه موقعی که پشت بلندگو گفت پدر من بهترین پدر دنیا بود. بعدشم گریه کرد رفت توی بغل جنت. بچه ها می شه آدرس کلیپ مایکل رو بنویسیدخیلی دوست دارم ببینم ولی هر چی گشتم پیداش نکردم . بچه ها آروم باشید مرگ مایکل برای همه ی ما یه فاجعه ی بزرگ بود مخصوصا وقتی این جور حرفا رو دربارش می گن.

  منبع این مطلب http://www.hamavaz.com برو به خودش بگو

 26. فراماسونرهای حاکم بر آمریکا اون رو کشتن به خاطر اینکه بر ضد فرماسونرها و نظام حاکم می خوند
  they dant care about us یکی از این کاراس

  به گزارش روزنامه های معتبر انگلیسی تلگراف و دیلی میل مایکل جکسون در ماه نوامبر سال 2008 مسلمان شد .جرمین برادر بزرگ مایکل جکسون می گوید که او نام خود را در ماه نوامبر سال 2008 که طی مراسمی به اسلام گروید بود «MIKHAAIL» گذاشته است و می خواسته است نشان دهد که چگونه می تواند یک فرد مفیدتر برای جامعه باشد.

 27. دلار شده 1110تومن شما دارید سر یه خدا بیامرز دعوا میکنید فکر نون باش که خربزه ابه

 28. یک سوال میپرسم جان پدر و مادرتون جواب بدید میگم جون پدر و مادرتون چون اینجا جواب هیچ کسی رو ندادید
  شما this is it رو دیدید؟؟؟؟؟؟؟؟ صدای مایکل واقعا قشنگه,تازه دربارهی خود کشیش هم باید بگم مایکل در همین this is it انقدر با انرزی و سرحاله , میخنده , شوخی میکنه و حتی رقص های جدیدی هم برای this is it ساخته بود . من نمیدونم شما اینا رو از کدوم lمنبع خبر به درد نخوری پیدا کردی .بدشم مایکل با داشتن درامد فروش البوم های بیتلز و تورهای بد , خطرناک , تاریخ و کنسرت هاش دیگه ورشکستگی براش معنی پیدا نمیکنه . برو ویکی پدیا انقدر به مایکل توهین نکن
  ناشناس که از اسم ننوشتنت معلومه یه ادم ترسو و احمقی و از نوشتنت هم معلومه یه ادم عوضی هستی که به نام دین به همه توهین میکنی اخه تو روانی مگه اونجا بودی ببینی مایکل اون کار ها را کرده یا نه که نظر میدی میگی «به نطر من «نطرت بره تو کون هفت جد و ابادت…..مگه کسی از تو نطر خاست که مییای چیزلیی که ننه بابای احمقت بهت یاد دادن رو مینویسی مگه من میام از علایق تو بد بگم که تو اومدی اینجا به مایکل توهین میکنی . مگه مایکل با تو چه کرده که اینچوری شر مینویسی مردی یا زنی نمیدونم هر گوهی هستی جرعت داری ایمیلتو بزار بیام جوابتو بدم احمق دیوانه بی پدر و مادر, بی فرهنگ که ننت معلوم نیست کجا تربیتت کرده ……. والا تو از فوش بدتری میشه از تو به عنوان همی قوش ها استفاده کرد انقدر احمق,نفهم,دیوانه,بی مخ و……………..هستی . من تا به الان تو عمرم به کسی انقدر فوش نداده بودم ولی تو لایق هر فوشی هستی .احمق

 29. تو و امثال تو گه خوردن با هفت جد و ابادت سگ کثیف اینقدر وق وق نکن این اراجیفو جمع کن و خجالت بکش با این سایت مبتذلت نکبت عوضی

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s